SAP DSO PROJEKTY I POMIARY CCTV SSWiN KD SIECI STRUKTURALNE DOMOFONY RCP

Firma

 

Firmę FIDES ALARM założyłem w 2002r jako jednoosobową działalność gospodarczą. Do jej założenia nakłoniła mnie wieloletnia praca w branży teleinformatycznej oraz security. Pozyskane doświadczenie, wiedza teoretyczna i praktyczna oraz wsparcie wykwalifikowanej kadry przyczyniło się do ciągłego i systematycznego rozwoju firmy. Zdobytą wiedzę i doświadczenie potwierdzają posiadane certyfikaty, uprawnienia, autoryzacje a także wielu zadowolonych klientów.

Od 6.11.2014r. dzałamy pod nazwą FIDES ALARM SP ZOO

Firma FIDES ALARM do początku istnienia zajmuje się profesjonalnymi rozwiązaniami w systemach bezpieczeństwa obiektów i osób a w szczególności realizuje systemy:

- sygnalizacji pożaru SAP

- sygnalizacji włamania i napadu SSWiN

- kontroli dostępu KD

- rejestracji czasu pracy RCP

- telewizji dozorowej CCTV

- nagłośnienia obiektów DSR i DSO

- okablowania strukturalnego LAN

- systemów parkingowych

- systemów domofonowych i wideodmofonowych

 

Jako właściciel firmy dokładam wszelkich starań do tego aby realizowane przez firmę systemy wykonane były nowocześnie, profesjonalnie, z wykorzystaniem współczesnej wiedzy technicznej, przy zachowaniu przepisów BHP oraz spełniając normy branżowe i wymagania klienta.

 

Przez wzgląd na specyfikę wymogów i oczekiwań klientów oraz spełnienie obowiązujących przepisów do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie. Bierzemy pod uwagą potrzeby klienta oraz przewidujemy możliwość rozwoju. Staramy się dobierać rozwiązania, aby zapewnić możliwie najlepsze warunki w momencie zakupu oraz umożliwić bezproblemową i tanią rozbudowę czy też modernizację systemu. Profesjonalny projekt i montaż wykonany przez specjalistów z naszej firmy jest gwarancją sukcesu i zadowolenia dotychczasowych i przyszłych klientów.

 

Nasze hasło to: FIDES ALARM SP ZOO lecz BEZ OGRANICZEŃ!

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Marek Wiśniewski

Prezes Zarządu

 

 

PONIŻEJ NASZE WYBRANE CERTYFIKATY, ZAŚWIADCZENIA i OSIĄGNIECIAZałączone pliki:
  • REFERENCJA
  • Wszelkie prawa zastrzeżone